Wierzymy, że fakt, że trafiłeś właśnie na naszą stronę to nie przypadek. Być może jesteś w sytuacji, gdy Ciebie lub Twoich bliskich bezpośrednio dotyczy trudny problem uzależnienia, który niszczy nie tylko relacje z otoczeniem, ale wszystko to, co ciężko budowaliście przez długie lata. Ośrodek leczenia uzależnień często nie kojarzy się zbyt dobrze – jednak w sytuacji gdy zagrożone jest Twoje życie, nie warto patrzeć na stereotypy. Terapia uzależnień jest jak światełko w tunelu dla wielu osób uzależnionych

Do podjęcia leczenia wystarczy jedno Twoje słowo - ,,TAK” - tak niewiele dzieli Cię od podjęcia wyzwania, walki o lepszą przyszłość.

Nasz ośrodek odwykowy położony jest w magicznym otoczeniu z dala od zgiełku miasta w bardzo spokojnej okolicy otoczonej domami jednorodzinnymi i ogródkami działkowymi.

Czy jesteś gotów zawalczyć o siebie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasza Poradnia istnieje od 2011 roku.  Zlokalizowana jest w Białymstoku przy ul. Kujawskiej 53/1 z dala od zgiełku miasta w bardzo spokojnej okolicy otoczonej domami jednorodzinnymi i ogródkami działkowymi. Miejsce to stwarza szczególnie komfortowe warunki oraz zapewnia poczucie anonimowości i bezpieczeństwa.

Zatrudniamy elitarną kadrę terapeutów i lekarzy. Nasi pracownicy posiadają dodatkowe kwalifikacje w postaci ukończonych licznych specjalizacji i kursów, a w szczególności szkół psychoterapii. Wszyscy z nich to profesjonaliści w każdym calu z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie uzależnień. Staranna selekcja kadry sprawiła, iż razem tworzymy zespół specjalistów oddanych pacjentom. Swoją pracę traktujemy jako swojego rodzaju misję. Razem tworzymy zgraną "drużynę" i wierzymy w końcowy sukces jakim jest skuteczna pomoc osobom uzależnionym i ich rodzinom.

Dysponujemy również personelem medycznym wyspecjalizowanym w przeprowadzaniu detoksykacji alkoholowej.